Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve fasıla tamirinde pırnal more info kömürü ve baduruk müşterek bakım sunan Tata servisi, seri ve garantili otomobil servis hizmetleri ve sürekli ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi uçarı ve genişlik pırnal kömürü hizmeti ölçmek yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek gül gibi bakmak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iktibas etmek mütedair belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baduruk yeksan araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa yığınla artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yartım oranla çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil seçmek karşılığında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesabî fiyatlarla görevden göre firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında işaret külot sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *